با حضور علاقمندان از سراسر کشور

کارگاه تربیت مربی روش میزان

بار دیگر برگزار شد


۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۸:۵۵:۳۸
۱۹۱۷


حضور علاقمندان به آموختن روش میزان در نوزدهمین دوره کارگاه تربیت مربی روش میزان  

کارگاه تربیت مربّی روش میزان بر مبنای اصول و دیدگاههای این روش تدوین شد تا بتواند مربیان را برای حضور در کلاسهای میزان آماده کند . تدوین اوّلیه این کارگاه در سال 1388 و زیر نظر استاد فقید میزان ، جناب آقای دادگسترنیا اتفاق افتاد . و تا کنون بیش از 350 مربی در سراسر کشور ، از طریق این دوره با مبانی روش میزان آشنا شده‌اند .

در ارائه دوره های پیشین از سبک سخنرانی و سبک پرسش و پاسخ استفاده می‌شد و در 14 جلسه 90 دقیقه ای موارد مربوط به روش میزان به هنرجویان منتقل می گشت .

کارگروه روش میزان به سرپرستی جناب آقای علی اکبریان در سال 95 اقدام به پیرایش این دوره کارگاهی کردند . 

این کارگاه در سال 1395 ، 5 مرتبه برگزار شد که طی آن قریب 150 هنرجو از جایجای میهن اسلامی مان آن را تجربه نمودند . البته مطابق پیش بینی ها قرار بود این کارگاه در صرفا در تابستان برگزار گردد ولی با توجه به استقبال و درخواستهای زیادی که علاقمندان به تربیت داشتند ، این کارگاه در مهر ماه 95 در کرج و در اسفند 95 در تهران نیز مجددا برگزار شد .

همچنین این در تابستان 1396 نیز 5 دوره کارگاه پیش بینی شد که تا کنون سه دوره آن برگزار گشته است  . نوزدهمین دوره کارگاه تربیت مربی روش میزان در تاریخ 12 تا 14 مرداد ماه 1396 در تهران برگزار گردید .

آخرین دوره ای که برای تابستان 1396 پیش بینی شده است در تاریخ 2 تا 4 شهریور 96 در تهران برگزار می گردد و هنوز چند ظرفیت خالی دارد . علاقمندان به شرکت در این دوره می توانند تا زمان تکمیل ظرفیت این دوره ثبت نام انجام دهند . در حال حاضر دوره ی دیگری برای سال 1396 پیش بینی نشده است . 

 

جهت ثبت نام در کارگاه با جناب آقای شایسته به شماره 09192186726 تماس حاصل فرمایید . 

شما می توانید با کلیک و عضویت در کانال تلگرامی کارگاه تربیت مربی روش میزان از محتوا و اخبار آن بیشتر آگاهی بیابید

https://t.me/raveshmizanworkshopچندرسانه‌ای :

توضیحات کارگاه

در این فایل صوتی در مورد کلیات کارگاه تربیت مربی روش میزان توضیحاتی ارائه شده است


# دانلود نام فایل توضیحات
1 دانلود فایل 0,8MB pdf
2 دانلود فایل 0,6MB pdf


برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.