کتاب های چیدنی، میوه های خواندنی!

افتتاح کتابخانه ی پیش دبستانِ میزان


۰۱ آذر ۱۴۰۰ / ۱۵:۰۱:۱۲
۵۷۵


درختی که خانه ی کتاب ها شد...

امسال نیت کردیم هرجور شده کتابخانه ای جذاب و زیبا را در  پیش دبستان طراحی کنیم و برنامه جامع و کاملی همراه با کتاب های جدید و پرمحتوا برای کتاب خوانی بچه ها داشته باشیم.

هم به دلیل علاقه مند کردن بچه ها به کتاب که به واقع بهترین دوست انسان می باشد و هم به دلیل اهمیت کتاب و کتاب خوانی.


مسئول این کار، همکار با سلیقه و خوش ذوق ما، جناب آقای حسین میرهادی (امیری) انتخاب گردید.

با توجه به ایده ی اولیه، دیوار پس زمینه به رنگ آبی آسمانی درآمد و طرح اولیه توسط جناب میرهادی بر روی کاغذ کشیده و با اندکی تغییرات به دیوار کلاس منتقل گردید و طرح آن زده شد. تنه های درخت را رنگ آمیزی کرده و قرار شد به جای کشیدن برگ با چسباندن برگ ، به درختمان روح ببخشیم و از برگ های مصنوعی برای زنده تر بودن درخت استفاده کنیم.

ماند طبقات کتابخانه!

برای نگهداشتن طبقات نیاز به استفاده از پایه ای داشتیم که هم بزرگ نباشد که طرح ما را تحت الشعاع قرار دهد و هم با رنگ درخت همخوانی داشته باشد، که بعد از چند روز گشتن، چنین پایه ای را در تهران پیدا نکرده و مجبور به سفارش از شهر دیگری شدیم و ..... بعد از چند روز زحمت بالاخره پیش دبستان صاحب کتاب خانه ای شد که بچه ها دوستش دارند و داریم.

تمام زحمات این کار بر دوش معلم عزیز، خوش ذوق و هنرمند ما جناب آقای میرهادی بود که امسال با کتابخانه درختی، سالی پر از میوه های خواندنی و کتاب های چیدنی را به ما هدیه داد.

همچنین هر کدام از بچه ها که تمایل داشت کتابی را برای مطالعه دیگر دوستانش به کتابخانه مدرسه هدیه دهد که سال های سال خوانده شده و او در برکت این کار زیبا شریک باشد.

برچسب‌های این مطلب:

پیش دبستان کتابخانهنمايش ديدگاه‌هاي بيشتر

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.