بازی ماینکرافت


۰۲ اسفند ۱۳۹۹ / ۲۰:۰۱:۱۴
۱۴۲۸
۱۵


بازی ماینکرافت سه اسم دیگه هم دارد اولین اسمش ماینکرافت است و دومین اسمش ماینکرفت است و سومین اسم مانکرافت است

بازی ماینکرافت حجمش ۱۱۵ مگابایت است و یک مدل دیگر هم دارد اما ان اصلی نیست و باید از اپلیکیشن مایکت را دانلود کنید و به جستجو برویم و بنویسیم ماینکرافت. بازی ماینکرافت ماجراجویی و افلاین و برای اندروید و ویندوز  است بازی ماینکرافت یک شیطان دارد اسمش اندر دراکن است بازی ماینکرافت می شود دو مدل بازی کنیم اولیش به صورت جونی بازی کنیم و ان حالت می شود پیدا کردنی و دومین حالت  هر چیزی که میخواهیم را داریم و می توانیم پرواز کنیم. بازی ماینکرافت ا.ولین کاری که باید تو پیدا کردنی بکنیم این است که سه تا گوسفند بکشیم و کلنگ درست کنیم و بعد برویم سنگ جمع کنیم و بعد کلنگ سنگی درست کنیم و بعد برویم اهن جمع  کنیم و با هاش باید شمشیر کلنگ تبر و زره هم درست کنیم تا دیرتر بمیریم و چند تا دشمن هست اولین زامبی دومی زامبی استخونی و سومین عنکبوت و چهارمین اندرمن  و پنجمین زامبی دریایی و ششمین کیریپر و هفتمین زامبی روستایی. برای این که بتوانیم شمشیر یا زره را غوی تر کنیمباید از دایمند استفاده کنیم. برای این که بتوانیم از روستایی ها خرید کنیم باید از زمرود استفاده کنیم. موچودات خویث چجوری می جنگن اسکلت ها با تیر کمان و زامبی ها معمولی و اندرمن ها جا  و جا می شوند و کیریپر ها با ترکیدن خودشون به ما صدمه می زنند و عنکبوت ها می یان جلو و به ما صدمه می زنند.

هیروبراین چیست

هیروبراین یک کاراکتر مرموز در بازی ماین کرافت است که توسعه دهندگان بازی ادعا می کنند آن را خودشان تولید نکرده اند. هیروبراین همچنین یک اسکین در دسترس در بازی است که بازیکنان از آن برای ترساندن حریفشان استفاده می کنند.

آیا ماینکرفت به صورت آفلاین هم قابل اجراست؟

بله. این بازی به هر دو صورت آنلاین و آفلاین قابل اجراست.

ماینکرفت: نسخهٔ جیبی را چگونه دانلود کنم؟

وارد صفحه شوید و روی باکس صورتی رنگ ضربه بزنید! به همین سادگی.

بازی ماینکرافت (Minecraft) چیست؟

ماین کرافت نام یک بازی جذاب پیکسلی در سبک ماجراجویی است که شما در آن با استفاده از منابع و ابزاری که بازی در اختیار شما قرار می دهد، به ساخت جهانی جدید مشغول می شوید.

ویژگی های این بازی:

محیط های جذاب و متنوع

گیم پلی هیجان انگیز

امکان ساخت جهان جدید

حالت های متنوع بازی

داستان بسیار جذاب

جستجو برای یافتن ابزار و منابع

امکان تغییر ساعت روز و شب

امکان بازی گروهی آنلاین

امکان خرید اسکین و مپ های جدید

گرافیک بالا

برچسب‌های این مطلب:

نمایشگاه پژوهش N6 N7برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.