مثلث برمودا یا مثلث مرگ......۰۱ دی ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۸:۴۸
۸۰۶
۶


مثلث شیطان

مثلث برمودا را یکی از عجایب جهان می نامند و این که در مثلث برمودا چه اتفاقاتی رخ داده و می دهد برای افراد بسیاری سوال است ، این مثلث مشهور در منطقه غربی اقیانوس اطلس شمالی قرار دارد و بدون شک شما هم که در حال خواندن این مطلب هستید درباره آن داستان های عجیبی شنیده اید ، در این مطلب می خواهم به شناسایی این پدیده قرن بپردازیم و رازهای آن را کشف کنیم ، با من همراه باشید......

 

 

● فرضیه های مختلف درباره مثلث برمودا

به اعتقاد برخی دانشمندان ، مثلث برمودا دروازه ای به جهانی دیگر است ، بسیاری هم مثلث برمودا را با عنوان مثلث شیطان می شناسند که معتقدند در این منطقه مرموز و ترسناک نیرویی شیطانی وجود دارد و هر جسمی که به این منطقه وارد شود محکوم به مرگ است ، برخی افراد معتقدند که یک ماشین زمان در این مکان قرار دارد و اجسام را به مکانی دیگر می برد ، ایرانی های عزیز هم طی فرضیه ای گفته بودند که مثلث برمودا محل زندگی امام زمان (عج) است !  بدین ترتیب برای سال های سال ناپدید شدن کشتی ها و هواپیماها در این منطقه برای دانشمندان و مردم عادی به یک سوال بی جواب تبدیل شده بود ولی با پژوهش هایی که صورت گرفته ، دانشمندان به مسئله مثلث برمودا خاتمه دادند تا دیگر هیچ شبهه ای باقی نماند.

بسیاری از دانشمندان ایالات متحده امریکا ، مثلث برمودا را به مانند دیگر نقاط اقیانوسی میدانند، اتفاقاتی که در این منطقه رخ داده ممکن است به دلیل حوادث ناشی از طوفان ، صخره ها ، جریان های اقیانوسی گرم و قوی و دیگر چالش های اقیانوسی باشد ، نظریه طبیعی و عجیب دیگری وجود دارد که می گوید کشتی ها به دلیل وجود حباب های متان در این منطقه غرق شده اند و به همین دلیل اثری از کشتی ها نیست

 

 

○  اما واقعا چه عواملی باعث ناپدید شدن کشتی ها و هواپیماها می شوند ؟

شدت میدان مغناطیسی یکی از این عوامل است ، به اعتقاد برخی از دانشمندان ، در این منطقه میدان قوی و نیرومند الکترومغناطیسی وجود دارد که باعث ناپدید شدن کشتی ها و هواپیماها می شود .گاز متان یکی دیگر از عوامل است که در بررسی هایی که صورت گرفته وجود آن در این منطقه قطعی است و کارشناسان وجود این گاز را دلیلی بر ناپدید شدن کشتی ها و هواپیماها.  می دانند ، چرا که گاز متان تاثیر زیادی بر امواج می گذارد و همین موضوع باعث می شود که کشتی ها با سرعت بیشتری غرق شوند ، همچنین خاصیت فوران و جهش بالای گاز متان از دلایل سوختن و سقوط کردن هواپیماهایی است که بر بالای منطقه برمودا پرواز می کنند .


​​​​​

 

سوالات متداول درباره مثلث برمودا 

 

1- مثلث برمودا در کجا قرار دارد؟

مثلث شیطان یا برمودا نام منطقه ای در ناحیه غربی اقیانوس اطلس است که شامل سواحل جنوب شرقی آمریکا می شود. منطقه ای پر رفت و آمد که همواره کشتی ها و خطوط هوایی متعددی متعلق به قاره امریکا و اروپا از آن عبور می کنند. 

 

 

2- مثلث برمودا چه ویژگی هایی دارد؟

دانشمندان تا به حال ویژگی های عجیبی در محدوده مثلث برمودا یافته اند. از جمله می توان به میدان مغناطیسی قوی، هرم های شیشه ای بزرگ و سازه های عجیب در کف اقیانوس، گره دریایی حاصل از ترکیب سه طوفان مهیب و ... اشاره کرد. 

 

 

3- آیا راز مثلث برمودا کشف شده است؟

فرضیه های متعددی مطرح شده است اما جدیدترین تحقیقات توانستند راز این ناحیه را کشف کنند: مثلث برمودا محل طوفان ‌ها از سه جهت جغرافیایی است که امواج مهیب 30 متری می سازند و کشتی ها را در یک چشم به هم زدن نابود می کنند. 

 

 

 

_ چند حقیقت درباره مثلث برمودا

 

 

○ مثلث برمودا را روی هیچ نقشه‌ای ترسیم نکرده‌اند

برمودا یک گروه جزیره است و تحت حکمرانی دولت بریتانیا می‌باشد. 138 جزیره دارد و در اقیانوس اطلس شمالی واقع شده است. نزدیک‌ترین قاره به مثلث برمودا، آمریکای شمالی است.این مثلث قسمت بسیار بزرگی از اقیانوس اطلس را تشکیل می‌دهد اما روی هیچ‌کدام از نقشه‌های چاپی زمین مشخص نشده است زیرا آن را به‌طور رسمی به‌عنوان ناحیه‌ای از اقیانوس اطلس نپذیرفته‌اند. شاید دلیل دیگر نیاوردنش در نقشه‌ها این باشد که کسی نمی‌داند واقعاً محدوده و بزرگی آن چقدر است.

 

 

● قطب‌نما و مثلث

نخستین عملکرد عجیب‌ و غریب قطب‌نماها در مثلث برمودا برای کریستف کلمب مشهور اتفاق افتاد. او در اسنادش اعلام کرده است که قطب‌نما در مثلث برمودا جهت‌های عجیبی را نشان می‌داده است. حتی گفته است که چیزی شبیه به یک توپ آتشین در آسمان این منطقه دیده است.

بیشتر کسانی که درون مثلث برمودا می‌روند یا به آن نزدیک می‌شوند می‌گویند قطب‌نمایشان در این منطقه درست کار نمی‌کند یا خراب می‌شود. بر اساس یکی از توضیحات علمی‌ ارائه‌ شده، این ناحیه از اقیانوس اطلس یکی از دو مکان کره زمین است که در آن دو راستای شمال مغناطیسی و شمال واقعی (جغرافیایی) زمین یکی می‌شوند.

 

 

● مه

توضیح دقیق‌تری که در این مورد می‌دهند این است که مِهی که در مثلث برمودا ظاهر می‌شود یک مه الکتریکی است و هر چیزی با آن تماس برقرار کند تلپورت می‌شود.چندرسانه‌ای :

# دانلود نام فایل توضیحات
1 دانلود فایل 2,3MB pdf


برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.