با حضور جمعی از نمایندگان اتحادیه مدارس غیر انتفاعی عراق برگزار گردید

حضور مسئولین آموزشی کشور عراق در میزان

آشنایی با روش میزان


۲۵ مرداد ۱۳۹۶ / ۰۸:۲۱:۱۰
۱۰۸۳


مدرسه ميزان با پشتيباني موسسه نور مبين چهار سال است كه معين برخي مدارس شيعي عراق است

بسم الله الرحمن الرحیم

مدرسه ميزان با پشتيباني موسسه نور مبين چهار سال است كه معين برخي مدارس شيعي عراق است و ثمر اين كار ايجاد اتحاديه مدارس غير انتفاعي در عراق به رياست يكي از مديران مدارسي است كه توسط ايران ياري شده است. اين اتحاديه حدود 1800 مدرسه غيردولتي در عراق را تحت پوشش دارد كه زمينه بسيار مناسبي محيا كرده تا اهداف آموزشي و تربيتي را در اين مدارس دنبال كنند. مسلما كشورهاي اروپايي و حتي كشور تركيه چشم خود را به اين امكان نمي بندند و اين خوراك آماده را از دست نميدهند.

   دوستان ما در كشور عراق سعي دارند مديران اين مجموعه هاي آموزشي به رويكرد اروپايي مسيحي اقبالي نداشته و به فرهنگ آموزشي و تربيتي ملي و مذهبي خود رو بياورند. لذا از نمايندگان اين اتحاديه در استانهاي مختلف دعوت بعمل آمده تا از دستاوردها و توانايي هاي مراكز آموزشي در ايران بازديد بعمل آورند و تا آنجا كه ميتوانند از اين مراكز بهره برند.

در همین راستا همایش یک روزه آشنایی با روش تربیتی آموزشی میزان در تاریخ شنبه 21 مرداد ماه 1396 در ساختمان موسسه میزان برگزار گردیدو نمایندگان این اتحادیه  در حضور مدیریت عامل جناب آقای دکتر آیت اللهی با چگونگی اجرای این روش آشنا شدند.

امیدواریم با توفیقات الهی در جهت گسترش هر چه بیشتر تربیت دینی و رشد نسل آینده قدمهای بعدی را محکمتر از گذشته برداریم.

 

  

برچسب‌های این مطلب:

آشنایی با ما اخبار و رویدادها
برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.